IFFR op Plein
Fenix slaat de handen ineen met IFFR, het Internationaal Film Festival Rotterdam.
Van filmvertoningen en doe-activiteiten tot een kinderhoek en Filmclub evenementen, er valt van 6 tot en met 8 februari van alles te beleven op Plein.
IFFR is al jaren een wereldwijd baken voor filmliefhebbers. Het festival ondersteunt onafhankelijke filmmakers en toont cinema in al haar vormen. Voor Rotterdam vormt het een vast hoogtepunt in het jaar. Van 6 t/m 8 feb staat Plein in het teken van het IFFR.
Plein verandert het hele weekend in een walk-in bioscoop, waar korte filmprogramma’s worden vertoond in een informele opstelling. Het programma sluit geregeld aan bij het thema migratie en krijgt ondersteuning van partners als Displacement Film Fund, Buddy Film Foundation en COC Rotterdam. Ook zijn er films van lokale makers (RTM) en samenwerkingen met lokale organisaties als Skateland, Dokhuis en mint2 te zien.
Elke dag zijn er naast filmvertoningen en Q&A's ook creatieve activiteiten zoals het borduren van de iconische IFFR-tijger. Of doe mee aan de workshop Tekenen van de Tijger, waarin je kunt experimenteren met schilderen en mixed-media-technieken.
IFFR Art Directions – My Sweet Elora
In galeries en artistieke ruimtes verspreid door Rotterdam komt je film in onverwachte vormen tegen, met immersive media, performances, live muziek en audiovisuele installaties.